FAQ

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Nie, jak to zazwyczaj powtarzam – ja jestem od jedzenia, nie od ćwiczenia. Doradzę Ci co do wyboru i intensywności aktywności, ale nie układam planów treningowych

Jasne, wystarczy, że w zamówieniu podasz dane do faktury.

Współpracę możesz przedłużyć w swoim panelu klienta, w zakładce „Współprace”, klikając przycisk „Przedłużenie współpracy”. Zawsze o Twoją decyzję pytam przy ostatnim raporcie podsumowującym dany miesiąc.

Tak, możesz umówić się na konsultację lub współpracę powyżej 16 roku życia, za okazaniem pisemnej zgody rodzica lub opiekuna.

Bezpośrednio po zakupie otrzymasz dostęp do eBooka na swoim koncie. Znajdziesz go na swoim panelu klienta, w zakładce „Pliki do pobrania”.

Nie. Zgodnie z regulaminem, zakup danego produktu upoważnia do korzystania z danego produktu wyłącznie jedną osobę. Udostępnianie produktów elektronicznych osobom trzecim jest wykroczeniem ale przede wszystkim jest brakiem poszanowania dla mojej pracy. Każdy produkt elektroniczny ma indywidualny znak wodny, dzięki któremu jestem w stanie namierzyć osobę, która go udostępnia i wyciągnąć konsekwencje prawne.

Próbkę jadłospisu otrzymasz po zapisie do mojego newslettera – o tu.

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do mnie!
...lub bezpośrednio